Mediatorzy

Lp Imię Nazwisko Lokalizacja
1 Zbigniew Bartnik Woj. Dolnośląskie
2 Małgorzata Calińska -Mayer Woj. Dolnośląskie
3 Adam Gąsiorowski Woj. Dolnośląskie
4 Zdzisław Kubot Woj. Dolnośląskie
5 Michał Kuszyk Woj. Dolnośląskie
6 Marian Maciaszczyk Woj. Dolnośląskie
7 Bogusława Nowak Woj. Dolnośląskie
8 Jerzy Nowak Woj. Dolnośląskie
9 Andrzej Otręba Woj. Dolnośląskie
10 Witold Peskowski Woj. Dolnośląskie
11 Lilianna Pietrowska Woj. Dolnośląskie
12 Dariusz Sadowski Woj. Dolnośląskie
13 Roman Siedlecki Woj. Dolnośląskie
14 Grzegorz Skrzypczak Woj. Dolnośląskie
15 Andrzej Szczepaniak Woj. Dolnośląskie
16 Zdzisław Śliwiński Woj. Dolnośląskie
17 Adam Trzciński Woj. Dolnośląskie
18 Mirosław Zdulski Woj. Dolnośląskie
19 Maria Machowska Woj. Kujawsko-Pomorskie
20 Anna Majchrzak Woj. Kujawsko-Pomorskie
21 Ewa Obuchowska Woj. Kujawsko-Pomorskie
22 Jerzy Wiśniewski Woj. Kujawsko-Pomorskie
23 Maria Woźniak Woj. Kujawsko-Pomorskie
24 Zofia Filipek- Kraczek Woj. Lubelskie
25 Ryszard Najda Woj. Lubelskie
26 Łukasz Stojak Woj. Lubelskie
27 Wojciech Włodarczyk Woj. Lubelskie
28 Weronika Bursztynowicz Woj. Lubuskie
29 Jerzy Ostrouch Woj. Lubuskie
30 Andrzej Pudzianowski Woj. Lubuskie
31 Stanisław Ragowski Woj. Lubuskie
32 Roman Rutkowski Woj. Lubuskie
33 Zenon Siwiński Woj. Lubuskie
34 Janusz Chmielewski Woj. Łódzkie
35 Mirosław Cwajda Woj. Łódzkie
36 Anna Czapczyk Woj. Łódzkie
37 Ewa Lebioda Woj. Łódzkie
38 Henryk Lewandowski Woj. Łódzkie
39 Małgorzata Marweg Woj. Łódzkie
40 Michał Menes Woj. Łódzkie
41 Zbigniew Ostrowski Woj. Łódzkie
42 Michał Seweryński Woj. Łódzkie
43 Przemysław Wilczyński Woj. Łódzkie
44 Zbigniew Wilczyński Woj. Łódzkie
45 Kamila Banasik-Brudny Woj. Małopolskie
46 Piotr Koper Woj. Małopolskie
47 Zbigniew Kubik Woj. Małopolskie
48 Katarzyna Miłek Woj. Małopolskie
49 Wacław Niemirski Woj. Małopolskie
50 Barbara Porzuczek Woj. Małopolskie
51 Feliks Węgrzyn Woj. Małopolskie
52 Agnieszka Dragon (Wybierała) Woj. Mazowieckie
53 Andrzej Bednarczyk Woj. Mazowieckie
54 Danuta Błachnio Woj. Mazowieckie
55 Andrzej Budzyk Woj. Mazowieckie
56 Zdzisław Czajka Woj. Mazowieckie
57 Zdzisław Czerwiński Woj. Mazowieckie
58 Zbigniew Czwartosz Woj. Mazowieckie
59 Edyta Doboszyńska Woj. Mazowieckie
60 Marian Dobrzyński Woj. Mazowieckie
61 Krystyna Dziob- Mioduszyńska Woj. Mazowieckie
62 Piotr Faruga Woj. Mazowieckie
63 Krystyna Fatyga Woj. Mazowieckie
64 Paweł Galec Woj. Mazowieckie
65 Irena Hamerska Woj. Mazowieckie
66 Tomasz Harasimowicz Woj. Mazowieckie
67 Elżbieta Hodun Woj. Mazowieckie
68 Adam Jarosiński Woj. Mazowieckie
69 Grażyna Jaskuła -Pereta Woj. Mazowieckie
70 Longina Kaczmarska Woj. Mazowieckie
71 Agnieszka Kądeja Woj. Mazowieckie
72 Kazimierz Kloc Woj. Mazowieckie
73 Alfred Konowrocki Woj. Mazowieckie
74 Maria Kotowska Woj. Mazowieckie
75 Andrzej Kowalczuk Woj. Mazowieckie
76 Zdzisław Kozdrach Woj. Mazowieckie
77 Adam Kozłowski Woj. Mazowieckie
78 Paweł Kozub Woj. Mazowieckie
79 Krystyna Krawczyk Woj. Mazowieckie
80 Katarzyna Królikowska Woj. Mazowieckie
81 Lech Latarski Woj. Mazowieckie
82 Ewa Małecka-Żulińska Woj. Mazowieckie
83 Michał Marcinkowski Woj. Mazowieckie
84 Walery Masewicz Woj. Mazowieckie
85 Jacek Męcina Woj. Mazowieckie
86 Wojciech Nagel Woj. Mazowieckie
87 Jan Nowacki Woj. Mazowieckie
88 Michał Olszewski Woj. Mazowieckie
89 Tomasz Pańków Woj. Mazowieckie
90 Tomasz Peszke Woj. Mazowieckie
91 Joanna Potocka Woj. Mazowieckie
92 Zofia Rychłowska Woj. Mazowieckie
93 Władysław Rychłowski Woj. Mazowieckie
94 Anna Saczuk (Wróbel) Woj. Mazowieckie
95 Przemysław Samociak Woj. Mazowieckie
96 Barbara Skulimowska Woj. Mazowieckie
97 Andrzej Snarski Woj. Mazowieckie
98 Marcin Sokalski Woj. Mazowieckie
99 Magdalena Stalpińska Woj. Mazowieckie
100 Dominika Staniewicz Woj. Mazowieckie
101 Arkadiusz Steppa Woj. Mazowieckie
102 Malwina Strecker Woj. Mazowieckie
103 Tadeusz Sułkowski Woj. Mazowieckie
104 Paweł Śmigielski Woj. Mazowieckie
105 Tomasz Truskawa Woj. Mazowieckie
106 Janusz Tunia Woj. Mazowieckie
107 Tomasz Uchroński Woj. Mazowieckie
108 Jan Wawak Woj. Mazowieckie
109 Anna Welisz Woj. Mazowieckie
110 Andrzej Wilk Woj. Mazowieckie
111 Stefan Wróblewski Woj. Mazowieckie
112 Wiesław Załęski Woj. Mazowieckie
113 Zbigniew Żurek Woj. Mazowieckie
114 Marta Adaszyńska Woj. Opolskie
115 Jerzy Gruszecki Woj. Opolskie
116 Kazimierz Kłos Woj. Opolskie
117 Małgorzata Holska Woj. Podkarpackie
118 Ewa Kalnicka Woj. Podkarpackie
119 Teresa Kubik Woj. Podkarpackie
120 Jacek Pasternak Woj. Podkarpackie
121 Jacek Rząsa Woj. Podkarpackie
122 Tadeusz Warzybok Woj. Podkarpackie
123 Szymon Wawrzyszko Woj. Podkarpackie
124 Franciszek Adamiak Woj. Podlaskie
125 Romuald Baranowski Woj. Podlaskie
126 Jerzy Ickiewicz Woj. Podlaskie
127 Bazyli Kuptel Woj. Podlaskie
128 Marian Sawicki Woj. Podlaskie
129 Piotr Sitniewski Woj. Podlaskie
130 Irena Wychowałek-Sokołowska Woj. Podlaskie
131 Jan Wysocki Woj. Podlaskie
132 Mirosław Czapiewski Woj. Pomorskie
133 Ryszard Dubiela Woj. Pomorskie
134 Stefan Gawroński Woj. Pomorskie
135 Zbigniew Koban Woj. Pomorskie
136 Jakub Kraszewski Woj. Pomorskie
137 Lech Kunc Woj. Pomorskie
138 Jan Plata - Przechlewski Woj. Pomorskie
139 Witold Polkowski Woj. Pomorskie
140 Piotr Pszczółkowski Woj. Pomorskie
141 Teresa Raźny Woj. Pomorskie
142 Daniela Rutkowska Woj. Pomorskie
143 Mirosław Serbinowicz Woj. Pomorskie
144 Wanda Stankiewicz Woj. Pomorskie
145 Włodzimierz Szordykowski Woj. Pomorskie
146 Edward Szwajkiewicz Woj. Pomorskie
147 Marcin Zieleniecki Woj. Pomorskie
148 Małgorzata Ziemann Woj. Pomorskie
149 Bożena Borys-Szopa Woj. Śląskie
150 Wiesław Budak Woj. Śląskie
151 Tadeusz Chwałka Woj. Śląskie
152 Leszek Cichobłaziński Woj. Śląskie
153 Dariusz Cichoń Woj. Śląskie
154 Piotr Dubrownik Woj. Śląskie
155 Wanda Dziadkiewicz Woj. Śląskie
156 Adam Gwiżdż Woj. Śląskie
157 Andrzej Hartlik Woj. Śląskie
158 Jacek Kasprzyk Woj. Śląskie
159 Cezary Koziński Woj. Śląskie
160 Ewa Krajewska-Dziedzic Woj. Śląskie
161 Krzysztof Kraus Woj. Śląskie
162 Jerzy Krynicki Woj. Śląskie
163 Damian Majcherek Woj. Śląskie
164 Krystyna Małta Woj. Śląskie
165 Michał Mużelak Woj. Śląskie
166 Mariola Pawłowska- Rak Woj. Śląskie
167 Krzysztof Peters Woj. Śląskie
168 Ryszard Płaza Woj. Śląskie
169 Julian Radwan Woj. Śląskie
170 Piotr Rykala Woj. Śląskie
171 Arkadiusz Siekaniec Woj. Śląskie
172 Andrzej Sikora Woj. Śląskie
173 Stanisław Stolorz Woj. Śląskie
174 Andrzej Szczepański Woj. Śląskie
175 Zdzisław Śladowski Woj. Śląskie
176 Dariusz Trzcionka Woj. Śląskie
177 Adam Wesołowski Woj. Śląskie
178 Andrzej Węglarz Woj. Śląskie
179 Aleksander Kabziński Woj. Świętokrzyskie
180 Stanisław Rokita Woj. Świętokrzyskie
181 Janusz Sadłos Woj. Świętokrzyskie
182 Adam Szymański Woj. Świętokrzyskie
183 Józef Włodarczyk Woj. Świętokrzyskie
184 Waldemar Kozłowski Woj. Warmińsko-Mazurskie
185 Benedykt Nowak Woj. Warmińsko-Mazurskie
186 Tomasz Podsiadło Woj. Warmińsko-Mazurskie
187 Ireneusz Adamski Woj. Wielkopolskie
188 Wojciech Górski Woj. Wielkopolskie
189 Jerzy Hołownia Woj. Wielkopolskie
190 Paweł Jurałowicz Woj. Wielkopolskie
191 Lesław Kański Woj. Wielkopolskie
192 Irena Lochyńska Woj. Wielkopolskie
193 Krzysztof Małecki Woj. Wielkopolskie
194 Elżbieta Olędzka-Koprowska Woj. Wielkopolskie
195 Piotr Potempa Woj. Wielkopolskie
196 Zbigniew Sypniewski Woj. Wielkopolskie
197 Tomasz Wika Woj. Wielkopolskie
198 Olaf Wiśniewski Woj. Wielkopolskie
199 Lechosław Czyż Woj. Zachodniopomorskie
200 Adam Kołodziej Woj. Zachodniopomorskie
201 Jakub Kopczyński Woj. Zachodniopomorskie
202 Maria Korkuć - Sawostianik Woj. Zachodniopomorskie
203 Emilia Kowalska Woj. Zachodniopomorskie
204 Jadwiga Krzempek Woj. Zachodniopomorskie
205 Wojciech Olejniczak Woj. Zachodniopomorskie
206 Bohdan Roszkowski Woj. Zachodniopomorskie
207 Rajmunda Tyszkiewicz Woj. Zachodniopomorskie
SMSZ-MPIPS wersja 1.3.0
QuickSoft 2007-2010